Sakal Bakımı

Sakal Gürleştirme Yöntemleri

Yorumlar (4)
 1. Savaş dedi ki:

  Yaşlım 20 ve sakallarım henüz tam olarak gelişmedi. 2-3 aydır watson mağazasından aldığım sakal bakım yağını kullanıyordum. 20 TL ye falan aldım. Meğer gürleştirmeye yönelik bir ürün değilmiş. Zaten memnunda kalmamıştım. Biraz araştırma yaptım. Türkiyede bu işi profesyonelce yapan 2-3 marka buldum ve hepsi ile iletişime geçtim. Gürleştirmek için yağ bazlı ürünler yerine serum bazları ürünlere yönelmek gerrekiyormuş. Bende bayramda sakal serumu siparişi verdim Sakal Babadan. bakalım gelişmeler nasıl olacak.

 2. Fatih dedi ki:

  Sakalımı gürleştirmeye yönelik sakal baba markasının hem sakal serumunu hemde sakal bakım yağını aldım. Yaklaşık 2 aydır düzenli olarak kullanıyorum ve epey faydasını gördüm. Aynı anda bile kullanabiliyorsunuz.
  Markaya şuradan ulaşabilirsiniz. http://www.sakalbaba.com

 3. Barbaros dedi ki:

  Kök varsa sakal da çıkar sakal da gürleşir arkadaşlar. Köklerinizi güçlendirin, besleyinç. Doğru ürünler kullanın. Koca karı ilaçlarından uzak durun. Yok sarımsaktı yok buz tedavisiydi bunlar yalan dolan şeyler. Daha beter etmeyin kendinize..Ürünleri iyice araştırın. Sakal nasıl beslenir, hangi yağlara hangi kimyasallara ihtiyaç vardır bir bakın. Yukardaki yorumlar mantıklı Allahtan 🙂 Sevgiler

Cevaplayın

Your email address will not be published. Required fields are marked *